| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | D5H |
| Motor | Orijinal motor |
| pompa | Orijinal POMPA |
| Menşe yeri | ABD |
| Marka | SEM |
|---|---|
| Modeli | SEM 952 |
| Yükseklik damping | 3150mm |
| damping erişim | 1220mm |
| Nominal Kepçe Kapasitesi | 3.0m3 |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
|---|---|
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |
| İsim | Kullanılmış SDLG Tekerlekli Yükleyiciler |
|---|---|
| modeli | LG956L |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 17000~17250 Kg |
| Nominal yük (ton) | 6 tondan fazla |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D6G2 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 16320 |
| Net güç (kW/rpm) | 119 |
| Buldozer bıçak kapasitesi (m3) | 3.27 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D6G |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 16320 |
| Net güç (kW/rpm) | 119 |
| Buldozer bıçak kapasitesi (m3) | 3.27 |
| İsim | İkinci el VÖGELE Asfalt finişer |
|---|---|
| modeli | SÜPER 1800 |
| Konak ağırlığı (kg) | 201000 |
| Temel Kaplama Genişliği (mm) | 10000 |
| Kaldırım genişliği (m) | 9 metreden fazla |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D7G |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20580 |
| Net güç (kW/rpm) | 150 |
| Buldozer bıçak kapasitesi (m3) | 4.2 |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 950E |
| Brüt Güç | 159,6 hp 119 kw |
| Deplasman | 7 L'de 427,2 cu |
| Menşe yeri | Japonya |
| Türü | ZX120 |
|---|---|
| Çalışma ağırlığı | 12200kg |
| Motor | Isuzu 4BG1,66,7KW |
| Maksimum kazma derinliği | 5570mm |
| Maksimum kazma yüksekliği | 8570mm |