| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | d155a-3 buldozer |
| Koşul | Kullanılan |
| orijin- li | ABD |
| Menşe yeri | ABD |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | D10R |
| UC | % 90 U / C |
| Koşul | Kullanılan |
| Menşe yeri | ABD |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
|---|---|
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | D5H |
| Motor | Orijinal motor |
| pompa | Orijinal POMPA |
| Menşe yeri | ABD |
| Marka | SEM |
|---|---|
| Modeli | SEM 952 |
| Yükseklik damping | 3150mm |
| damping erişim | 1220mm |
| Nominal Kepçe Kapasitesi | 3.0m3 |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 950E |
| Brüt Güç | 159,6 hp 119 kw |
| Deplasman | 7 L'de 427,2 cu |
| Menşe yeri | Japonya |
| Türü | ZX120 |
|---|---|
| Çalışma ağırlığı | 12200kg |
| Motor | Isuzu 4BG1,66,7KW |
| Maksimum kazma derinliği | 5570mm |
| Maksimum kazma yüksekliği | 8570mm |
| İsim | Kullanılmış Shantui Buldozerler |
|---|---|
| modeli | SD22 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 23400 |
| Net güç (kW/rpm) | 162 |
| Buldozer bıçak kapasitesi (m3) | 6.4 |