| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | WA320-5 |
| motor devri | 2.000 rpm |
| Elektrik sistemi | 24 V |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| Kova. | Arka çekirdek |
|---|---|
| Amaç | ekskavatör |
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 32420 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Nominal güç (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Yakıt Deposu (L) | 560 |
| Yer Değiştirme (L) | 10.5 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT325D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 29240 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6150 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3750 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19400 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D8R |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 37771 |
| Net güç (kW/rpm) | 228 |
| Güç | 228 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Tekerlekli Yükleyiciler |
|---|---|
| modeli | 950g |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 18676 |
| Nominal yük (ton) | 5-6 ton |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D8R |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 37771 |
| Net güç (kW/rpm) | 228 |
| Güç | 228 |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | ZWA380-3 |
| Brüt Güç | 187,7 hp 140 kw |
| Deplasman | 7.2 L |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |