| Kaynağı | Japonya |
|---|---|
| Makine Ağırlığı (kg) | 12030 |
| Mevcut Konum | Şangay, Çin |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.5 |
| Tonaj(Ton) | 12 |
| Model | PC220-8 |
|---|---|
| Yıl | 2022 |
| Durum | Kullanılmış |
| Marka | Komatsu |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Model | PC220-8 |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Motor modeli | Komatsu SAA6d107e-1 |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Kaynağı | Japonya |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | KATO HD450 |
| Yıl | 2010 |
| Kapasite | 0.5CBM |
| Çalışma Saatleri | 3000H |
| Makinenin çalışma ağırlığı | 31200kg |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 1.4m3 |
| Bumba uzunluğu | 3185mm |
| Motor Modeli | Komatsu SAA6D114E |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 180/1900 |
| Tonaj(Ton) | 22 |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-8 |
| Motor modeli | Komatsu SAA6d107e-1 |
| Kaynağı | Japonya |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | hyundai 215 LC-9 ekskavatörler |
| Yıl | 2009 |
| Maksimum kazma yüksekliği | 9600mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 6670mm |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Tonaj(Ton) | 3 |
| Boyut | küçük ekskavatör |
| Motor modeli | Komatsu 3D88e-5 |
| Makine çalışma ağırlığı (kg) | 3915 |
| Yapmak | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | PC220-7 |
| Ağırlık | 325 |
| Yıl | 2009 |
| Garanti | 3 Yıl |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 320C |
| orijin- li | Çin |
| Garanti | 3 Yıl |
| Uygulama | Hitachi / Komatsu / volvo |