| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | PC200-5 |
| Hareket türü | Paletli ekskavatör |
| Çalışma ağırlığı | 20 ton |
| Kova kapasitesi | 0.8 M3 |
| Tonaj (ton) | 22 |
|---|---|
| Kova kapasitesi (m3) | 1 |
| MOTOR MODELİ | Komatsu SAA6D102E-2 |
| Silindir sayısı (adet) | 6 |
| Maksimum kazma yarıçapı (mm) | 9270 |
| Yıl | 2009 |
|---|---|
| Ağırlık | 20 T |
| Saatler | 3200h |
| Menşei | Japonya |
| Dönme hızı (rpm) | 12.4 |
| Marka | KOBELCO |
|---|---|
| Model | SK200-8 |
| Motor | Hino J05E Seviye III |
| Ağırlık Operasyonu | 20 Ton |
| Kova. | 0.9M3 |
| İkinci El Ekskavatörler | Paletli ekskavatör |
|---|---|
| Çalışma ağırlığı | 33400KG |
| Kova kapasitesi | 1.5M3 |
| Türü | 33OC |
| Marka | CATERPILLAR |
| Köken | Japonya |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Modu | PC120-6 |
| Garanti | 3 Yıl |
| ayakkabı numarası | 500mm |
| Makine çalışma ağırlığı | 6300kg |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0.28m3 |
| Boom uzunluğu | 3710mm |
| Menşei | Japonya |
| tonaj | 6 ton |
| Koşul | Kullanılan |
|---|---|
| Hareket türü | Paletli |
| Yapmak | Komatsu |
| Yıl | 2016 |
| Çalışma ağırlığı | 20 tonaj |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | PC55MR |
| Garanti | 5 yıl |
| Motor | Komatsu Motoru |
| Özelliği | 92% |
| Ambalaj bilgileri | RO RO, BULK, DÜZ RAKET VB |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union, Moneygram |
| Yetenek temini | Ayda 3 set |
| Menşe yeri | Japonya |