| Hidrolik Pompa Markası | Orijinal |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Ağırlık Operasyonu | 12600 |
| Silindir sayısı | 6 |
| Mevcut Konum | Şangay, Çin |
| Durum | Kullanılmış Kazıcı |
|---|---|
| Motor modeli | KEDİ 3066 |
| Kaynağı | Japonya/ABD |
| Kullanımı | Kullanılmış İnşaat Makineleri |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Motor | 4D31T, turbo şarjlı |
|---|---|
| Motor gücü | 82hp |
| Ağırlık | 10800kg |
| Toplam Uzunluk | 7470mm |
| Toplam yükseklik | 2600mm |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Tonaj(Ton) | 3 |
| Boyut | küçük ekskavatör |
| Motor modeli | Komatsu 3D88e-5 |
| Makine çalışma ağırlığı (kg) | 3915 |
| Marka | Hitachi |
|---|---|
| Modeli | EX200-3 |
| Hareket türü | Paletli ekskavatör |
| Kova kapasitesi | 0.8M3 |
| Çalışma Ağırlığı (kg) | 18824,1 |
| Motor | ISUZU 6BD1 |
|---|---|
| Motor gücü | 90HP |
| Ağırlık | 10800kg |
| Toplam Uzunluk | 7470mm |
| Toplam yükseklik | 2600mm |
| Ürün | tırtıl ekskavatör |
|---|---|
| Marka | CAT |
| Kaynağı | Japonya Yapımı |
| Model | KAT 320D2 |
| Motor modeli | KAT C7.1 |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8 m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 110/1800 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 21115 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 6550mm |
| Kovayı kazma gücü. | 132kN |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |
| Kovayı kazma gücü. | 104.1 kN |
| Kovanın Kapasitesi | 1,1 milyon³ |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 125.3/2000 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 25900 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 7090 mm |
| Motor modeli | Tırtıl 3116TA |