| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.31 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 4290 |
| Tonaj(Ton) | 8 |
| Motor modeli | KUBOTA |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 47.8/2000 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 1 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 21200-21900 |
| Tonaj(Ton) | 21 |
| Motor modeli | Hino J05e |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 114/2000 |
| Model | KEDİ 308E2 |
|---|---|
| Tonaj(Ton) | 8 |
| Marka | tırtıl |
| Motor modeli | Kedi C3.3 |
| Kaynağı | Japonya |
| Model | kedi 330d |
|---|---|
| Tonaj (ton) | 30 |
| Kaynağı | Japonya |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 33750 |
| Marka | tırtıl |
| Kovanın Kapasitesi | 1.2m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 140/2300 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 29240 kg |
| Motor modeli | CAT C7ACERT |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,22 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5850 |
| Tonaj(Ton) | 6 |
| Motor modeli | ISUZU CC-4JG1 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 40,5/2100 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.8 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19400 |
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Motor modeli | Isuzu AA-6bgit |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 109.6/2100 |
| Kovanın Kapasitesi | 1.2m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 140/2300 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 29240 kg |
| Motor modeli | CAT C7ACERT |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,16 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5190 |
| Tonaj(Ton) | 5 |
| Motor modeli | Kubota V2403-E3 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 29.9/2250 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,52 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 12920 |
| Tonaj(Ton) | 12 |
| Motor modeli | Caterpillar C4.2ACERT |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 72/2200 |