| Kovanın kapasitesi (m3) | 1 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 22550 |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Motor modeli | DieselMax448 |
| Marka | JCB |
| Motor modeli | Hino J05e |
|---|---|
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Model | SK200-8 |
| Marka | KOBELCO |
| Kaynağı | Japonya |
| Model | PC220-8 |
|---|---|
| Yıl | 2022 |
| Durum | Kullanılmış |
| Marka | Komatsu |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |
| Kovayı kazma gücü. | 104.1 kN |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 1.5 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 33701.9 |
| Tonaj(Ton) | 30 ton |
| Motor modeli | Caterpillar 3306TA |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8 m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 110/1800 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 21115 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 6550mm |
| Kovayı kazma gücü. | 132kN |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |
| Kovayı kazma gücü. | 104.1 kN |
| Kovanın Kapasitesi | 1,1 milyon³ |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 125.3/2000 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 25900 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 7090 mm |
| Motor modeli | Tırtıl 3116TA |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 30200 |
|---|---|
| Model | Cummins C8.3-C |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 1.5 |
| tonaj | 30 |
| Motor modeli | hyundai |
| Hidrolik Pompa Markası | Orijinal |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Ağırlık Operasyonu | 12600 |
| Silindir sayısı | 6 |
| Mevcut Konum | Şangay, Çin |