| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,52 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 12920 |
| Tonaj(Ton) | 12 |
| Motor modeli | Caterpillar C4.2ACERT |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 72/2200 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,22 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5795 |
| Tonaj(Ton) | 6 |
| Motor modeli | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 41.5 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 1.8-3.11 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 46285 |
| Tonaj(Ton) | 49 |
| Motor modeli | Caterpillar C13 ACERT |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 283 |
| İz ayakkabısı genişliği ((mm) | 600 |
|---|---|
| Orijinal | Japonya Yapımı |
| Soğutma | su |
| Makine Ağırlığı (kg) | 19400 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.92 |
| Kovanın Kapasitesi | 1,1 milyon³ |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 125.3/2000 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 25900 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 7090 mm |
| Motor modeli | Tırtıl 3116TA |
| İz ayakkabısı genişliği ((mm) | 600 |
|---|---|
| Orijinal | Japonya Yapımı |
| Soğutma | su |
| Makine Ağırlığı (kg) | 19400 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.92 |
| Makine çalışma ağırlığı | 6300kg |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0.28m3 |
| Boom uzunluğu | 3710mm |
| Menşei | Japonya |
| tonaj | 6 ton |
| Model | PC220-8 |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Motor modeli | Komatsu SAA6d107e-1 |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Kaynağı | Japonya |
| Model | SK200-8 |
|---|---|
| Marka | KOBELCO |
| Motor modeli | Hino J05e |
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Kaynağı | Japonya |
| Tonaj(Ton) | 20 |
|---|---|
| Boyut | Orta boy |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.8 |
| İletim şekli | hidrolik şanzıman |
| Kova. | Arka çekirdek |