| Marka | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC240blc |
| Ayakkabı numarası | 600 mm |
| pompa | Hidrolik pompa |
| Renk | orijinal boya |
| Marka | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC210BLC |
| köken | Kore |
| Ağırlık | 21 ton |
| Yıl | 2017 |
| Marka | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC210BLC |
| köken | Kore |
| Ağırlık | 21 ton |
| Yıl | 2016 |
| Adı | Caterpillar 320cl Ekskavatör |
|---|---|
| Model | 320cl Kedi Ekskavatör |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| İşletim ağırlığı | 20000kg |
| Kovanın Kapasitesi | 1,0 metreküp |
| isim | Kullanılmış Tekerlekli Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | 320B |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19400 |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0.92 |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | EX200-5 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 18824.1 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0,8 |
| Tonaj (ton) | 20 |
| İz ayakkabısı genişliği ((mm) | 600 |
|---|---|
| Orijinal | Japonya Yapımı |
| Soğutma | su |
| Makine Ağırlığı (kg) | 19400 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.92 |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |
| Kovayı kazma gücü. | 104.1 kN |
| İz ayakkabısı genişliği ((mm) | 600 |
|---|---|
| Orijinal | Japonya Yapımı |
| Soğutma | su |
| Makine Ağırlığı (kg) | 19400 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.92 |
| İz ayakkabısı genişliği ((mm) | 600 |
|---|---|
| Orijinal | Japonya Yapımı |
| Soğutma | su |
| Makine Ağırlığı (kg) | 19400 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.92 |