| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,39 ~ 1,49 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 22200 |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Motor modeli | Doosan De08tis |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 110/1950 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.8 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19900 |
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Motor modeli | Komatsu SAA6d107e-1 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 110/2000 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,16 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5190 |
| Tonaj(Ton) | 5 |
| Motor modeli | Kubota V2403-E3 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 29.9/2250 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.21 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5700 |
| Tonaj(Ton) | 6 |
| Motor modeli | Yanmar 4TNV94L |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 39,7/2200 |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8 m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 110/1800 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 21115 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 6550mm |
| Kovayı kazma gücü. | 132kN |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.8 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19400 |
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Motor modeli | Isuzu AA-6bgit |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 109.6/2100 |
| İsim | İkinci El Komatsu Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC220-8 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 23100 |
| Kova kapasitesi (m³) | 1 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| İsim | İkinci El Komatsu Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC35MR-2 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 3915 |
| Çevirme hızı (rpm) | 9 |
| Seyahat hızı (km/s) | 2.8/4.6 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320C |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 21115 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20930 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |