| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | ZX60 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5850 |
| Bom uzunluğu (mm) | 3.49 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 1.6 |
| Marka | Hitachi |
|---|---|
| Model | EX200-5 |
| Turbo | orijinal turbo |
| Özellik | ağır sigara içilmez |
| Silindirler | 6 |
| Yapmak | Hitachi |
|---|---|
| Model | ZX200 |
| köken | Japonya |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8CBM |
| Durum | Kullanılmış |
| Marka | Hitachi |
|---|---|
| Model | EX200 |
| Ağırlık | 20 Ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8M3 |
| Motor | isuzu |
| Yapmak | Hitachi |
|---|---|
| Model | EX120-5 |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| İşletim ağırlığı | 12 ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.5m3 |
| Adı | İkinci el Hitachi kazıcı |
|---|---|
| Model | Hitachi EX60-1 ekskavatör |
| Maksimum kazma yüksekliği | 2156mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 2145mm |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 2013mm |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | ZX225USR |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 23000 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0.8/0.51/1.2 |
| Tonaj (ton) | 22 |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | ZX200 |
| Çevirme hızı (rpm) | 13.3 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0,8 |
| Seyahat hızı (km/s) | 3.4/5.5 |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | zx120 |
| Çevirme hızı (rpm) | 13.7 |
| Seyir hızı (km/s) | 3,4/5,5 |
| Tırmanılabilirlik (%) | 70/35° |
| Adı | Kullanılmış Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Model | Caterpillar 329D kazıcı |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Maksimum kazma yüksekliği | 3215mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 3105mm |