| Adı | Kullanılmış Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Model | Caterpillar 329D kazıcı |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Maksimum kazma yüksekliği | 3215mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 3105mm |
| Adı | Kullanılmış Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330BL Ekskavatör |
| Türü | Hafriyat ekipmanı |
| Maksimum kazma yüksekliği | 10770mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 8080mm |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | EX200-5 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 18824.1 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0,8 |
| Tonaj (ton) | 20 |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | EX200-5 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 98.4/1950 |
| Tırmanılabilirlik (%) | 70/35° |
| Seyir hızı (km/s) | 3,4/5,5 |
| Model | ZX60 |
|---|---|
| Marka | Hitachi |
| Adı | Hitachi Ekskavatör |
| Doğum yeri | Güney Kore |
| Tonaj (ton) | 6 |
| Marka ve Model | Caterpillar 325D Ekskavatör |
|---|---|
| Yıl | 2011 |
| İşletim ağırlığı | 26000 |
| Kaynağı | ABD |
| Kovanın Kapasitesi | 1.6 |
| İsim | İkinci el Volvo Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | EC210BLC |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20500 / 21000 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0.5-1.25 |
| Tonaj (ton) | 21 |
| Adı | Kullanılmış Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Model | Caterpillar 320cl Ekskavatör |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| İşletim ağırlığı | 20000kg |
| Kovanın Kapasitesi | 1,0 metreküp |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20930 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20930 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |