| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,52 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 12920 |
| Tonaj(Ton) | 12 |
| Motor modeli | Caterpillar C4.2ACERT |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 72/2200 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.5 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 12030 |
| Tonaj(Ton) | 12 |
| Motor modeli | Komatsu SAA4d95le-3 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 64/2200 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 1.27 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 29300 |
| Tonaj(Ton) | 30 |
| Motor modeli | Doosan De08tis |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 151(200) / 1900 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,28-0,37 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 6300 |
| Tonaj(Ton) | 6 |
| Motor modeli | Komatsu 4D95LE |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 40/2100 |
| Motor | 4D102E |
|---|---|
| Çalışma ağırlığı | 6280kg |
| Kova | 0.28m3 |
| Brüt Güç | 40kw |
| Ayakkabı numarası | 450mm |
| Model numarası | Hitachi ZX200 |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Motor | isuzu |
| Motor gücü | 109KW |
| Ağırlık Operasyonu | 19700kg |
| Adı | Kullanılmış Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Model | 330bl Caterpillar Ekskavatör |
| Durum | İkinci el |
| Maksimum kazma yüksekliği | 10770mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 8080mm |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT325BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 25900 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6150 |
| Kova kapasitesi (m³) | 1.1 |
| isim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT330D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 33750 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3200 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320CL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 21115 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |