| Menşe yeri | Japonya |
|---|---|
| Marka adı | HITACHI |
| Model numarası | EX200-1 |
| Marka | Hitachi |
|---|---|
| Modeli | EX200-1 |
| orijin- li | Japonya |
| Ağırlık | 20 tonluk |
| Kova | 0,8 cbm |
| Teslim süresi | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | 3 adet |
| Menşe yeri | Japonya |
| Marka adı | Hitachi |
| Menşe yeri | Japonya |
|---|---|
| Marka adı | Hitachi |
| Sertifika | CE |
| Model numarası | EX200-5 |
| Marka | Hitachi |
|---|---|
| Modeli | EX200-3 |
| Özelliği | % 90 oranında |
| Turbo | orijinal turbo |
| Silindir | 6 silindir |
| Yapmak | İkinci el komatsu kazıcı |
|---|---|
| Model | PC220-8 |
| Ağırlık | 22T |
| Yıl | 2018 |
| Garanti | 3 yıl |
| Uzunluğu | 5550mm |
|---|---|
| Yükseklik | 2550mm |
| MAX KESME YÜKSEKLİĞİ | 5945mm |
| Motor | Komatsu |
| MAX YÜKLEME YÜKSEKLİĞİ | 4230mm |
| Marka | Kobelco |
|---|---|
| Modeli | SK07 |
| Çalışma ağırlığı | 20 ton |
| Kova kapasitesi | 0.8M3 |
| Hareket türü | Paletli ekskavatör |
| Marka | Kobelco |
|---|---|
| Modeli | SK07 |
| Çalışma ağırlığı | 20 ton |
| Kova kapasitesi | 0.8M3 |
| Hareket türü | Paletli ekskavatör |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,22 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5795 |
| Tonaj(Ton) | 6 |
| Motor modeli | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 41.5 |