| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 18824.1 |
|---|---|
| Kova kapasitesi (m³) | 0,8 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2910 |
| Anavatan | Japonya |
| Uzunluğu | 5550mm |
|---|---|
| Yükseklik | 2550mm |
| MAX KESME YÜKSEKLİĞİ | 5945mm |
| Motor | Komatsu |
| MAX YÜKLEME YÜKSEKLİĞİ | 4230mm |
| Kaynağı | Japonya |
|---|---|
| Marka | Komatsu |
| Model | PC220-6 |
| Ağırlık Operasyonu | 22180kg |
| Kova. | 1m3 |
| Motor | VOLVO |
|---|---|
| Yıl | 2011 |
| Ağırlık Operasyonu | 44.5 ton |
| Kova. | 2.1m3 |
| Mesai saati | 19:00 |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | D85 |
| Hareket türü | Paletli Buldozer |
| Yıl | 2008 |
| Garanti | bir yıl |
| Menşe yeri | ABD |
|---|---|
| Marka adı | CATERPILLAR |
| Model numarası | 320BL |
| Marka | Hitachi |
|---|---|
| Model | EX200-1 |
| Silindirler | 6 silindir |
| Özellik | Hasarlı değil |
| Garanti | 3 yıl |