| isim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320CL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 21115 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320CL |
| Seyahat hızı (km/s) | 5.0 |
| Nominal güç (kw/rpm) | 182 |
| Yer Değiştirme (L) | 8.8 |
| Kova. | Arka çekirdek |
|---|---|
| Amaç | ekskavatör |
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Nominal Güç (kW) | 112 |
|---|---|
| Motor modeli | KAT C7.1 |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Model | kedi 320d |
| Kaynağı | Japonya |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 320BL |
| Koşul | Kullanılmış, koşulu iyi durumda |
| Motor | 3066T |
| Beygir gücü | 134 |
| Marka | tırtıl |
|---|---|
| Model | CAT 320CL |
| Tonaj (ton) | 20 |
| kova (m3) | 0.8 |
| Kaynağı | Japonya |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Sertifika | CE |
| Kova kapasitesi | 1m3 |
| Özelliği | % 90 UC |
| Garanti | 36 ay |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8 m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 110/1800 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 21115 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 6550mm |
| Kovayı kazma gücü. | 132kN |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 320CL |
| Çalışma ağırlığı | 21 ton |
| Kova | 1m3 |
| Garanti | 3 Yıl |
| Marka | KEDİ |
|---|---|
| Modeli | 320C |
| Silindir | 6 silindir |
| orijin- li | Japonya |
| Koşul | Herhangi bir hasar yok |