| Motor modeli | Caterpillar 3176CDITAATAACVHP |
|---|---|
| Anma gücü (Kw/rpm) | 138/2000 |
| Yakıt Deposu(L) | 397 |
| Bıçak uzunluğu x yüksekliği (mm) | 3658*610 |
| Bıçak kaldırma yüksekliği (mm) | 1480 |
| Motor modeli | Caterpillar 3176CDITAATAACVHP |
|---|---|
| Anma gücü (Kw/rpm) | 138/2000 |
| Yakıt Deposu(L) | 397 |
| Bıçak uzunluğu x yüksekliği (mm) | 3658*610 |
| Bıçak kaldırma yüksekliği (mm) | 1480 |
| Marka | KEDİ |
|---|---|
| Modeli | 140H |
| Maksimum güç | 185HP |
| Lastikler | 17.5x25 |
| Yakıt kapasitesi | 397L |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 140H |
| Koşul | Kullanılan |
| Çalışma Zamanı | 1200H |
| Özellikleri | Isı ve A / C ile kabin |
| Marka | KEDİ |
|---|---|
| modeli | 140H |
| çalışma saatleri | 2800h |
| Lastikler | 17.5x25 |
| Özellik | yağ sızıntısı olmadan |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 140H |
| Yıl | 2014 |
| Renk | Yeni resim |
| Bıçak (uzunluk x yükseklik) | 3680 x 610 mm |
| Marka | KEDİ |
|---|---|
| Modeli | 140H |
| yırtıcı | arka sökücü / korkutucu |
| Garanti | 36 ay |
| Ambalaj bilgileri | 40HC konteyner |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 140H |
| Koşul | Kullanılan |
| Çalışma Zamanı | 1200H |
| Özellikleri | Isı ve A / C ile kabin |
| Marka | KEDİ |
|---|---|
| Modeli | 140H |
| Menşe yeri | Çin (anakara) |
| Ağırlık | 15,930kg |
| Dimension(L*W*H) | 8854x2630x3360 mm |
| Marka | KEDİ |
|---|---|
| Modeli | 140H |
| Lastikler | 14.00 x 24 |
| saatler | 4.300 s |
| Menşe yeri | Çin |