| İsim | Kullanılmış SDLG Tekerlekli Yükleyiciler |
|---|---|
| modeli | LG956L |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 17000~17250 Kg |
| Nominal yük (ton) | 6 tondan fazla |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D8R |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 37771 |
| Net güç (kW/rpm) | 228 |
| Güç | 228 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D7G2 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20580 |
| Net güç (kW/rpm) | 150 |
| Buldozer bıçak kapasitesi (m3) | 4.2 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| Modeli | D7G2 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20580 |
| Net güç (kW/rpm) | 150 |
| Buldozer bıçak kapasitesi (m3) | 4.2 |
| İsim | Kullanılmış Komatsu Tekerlekli Yükleyiciler |
|---|---|
| modeli | WA470-3 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 21640 |
| Nominal yük (ton) | 6 tondan fazla |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 7000 |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | D10R |
| UC | % 90 U / C |
| Koşul | Kullanılan |
| Menşe yeri | ABD |
| Marka | tırtıl |
|---|---|
| Model | 320D |
| Motor | CAT 3066TA |
| Ağırlık Operasyonu | 20 Ton |
| Kova. | 1m3 |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | D5H |
| Motor | Orijinal motor |
| pompa | Orijinal POMPA |
| Menşe yeri | ABD |
| Marka | SEM |
|---|---|
| Modeli | SEM 952 |
| Yükseklik damping | 3150mm |
| damping erişim | 1220mm |
| Nominal Kepçe Kapasitesi | 3.0m3 |
| Marka ve Model | Tırtıl 306D |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.3m3 |
| İşletim ağırlığı | 5800kg |
| Kaynağı | ABD |
| Belirli Hız | 5,5 km/saat |