| Kova. | Arka çekirdek |
|---|---|
| Amaç | ekskavatör |
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | d155a-3 buldozer |
| Koşul | Kullanılan |
| orijin- li | ABD |
| Menşe yeri | ABD |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | ZWA380-3 |
| Brüt Güç | 187,7 hp 140 kw |
| Deplasman | 7.2 L |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | WA320-5 |
| motor devri | 2.000 rpm |
| Elektrik sistemi | 24 V |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| Marka | Dynapc |
|---|---|
| Modeli | CA30D |
| Motor | Deutz Diesel 6F912 |
| Sürücü | Çift Sürücü Motoru |
| Titreşim | 2 seviye titreşim |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 950E |
| Brüt Güç | 159,6 hp 119 kw |
| Deplasman | 7 L'de 427,2 cu |
| Menşe yeri | Japonya |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
|---|---|
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Tekerlekli Yükleyiciler |
|---|---|
| modeli | 950g |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 18676 |
| Nominal yük (ton) | 5-6 ton |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 |