| Türü | ZX120 |
|---|---|
| Çalışma ağırlığı | 12200kg |
| Motor | Isuzu 4BG1,66,7KW |
| Maksimum kazma derinliği | 5570mm |
| Maksimum kazma yüksekliği | 8570mm |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | D10R |
| UC | % 90 U / C |
| Koşul | Kullanılan |
| Menşe yeri | ABD |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | D5H |
| Motor | Orijinal motor |
| pompa | Orijinal POMPA |
| Menşe yeri | ABD |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D8R |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 37771 |
| Net güç (kW/rpm) | 228 |
| Güç | 228 |
| Marka ve Model | Tırtıl 306D |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.3m3 |
| İşletim ağırlığı | 5800kg |
| Kaynağı | ABD |
| Belirli Hız | 5,5 km/saat |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D8R |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 37771 |
| Net güç (kW/rpm) | 228 |
| Güç | 228 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 32420 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Nominal güç (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Yakıt Deposu (L) | 560 |
| Yer Değiştirme (L) | 10.5 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT325D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 29240 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6150 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3750 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19400 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |