| İsim | İkinci El Doosan Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | DH210w-7 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 1800 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900/2400 |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | Doosan DH80-7 ekskavatör |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Maksimum kazma yüksekliği | 4395 mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 4020mm |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | KEDİ 312D |
| Sürmek | Dizel motor sürücü |
| Kovanın Kapasitesi | 0.6m3 |
| İşletim ağırlığı | 12850kg |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | KATO HD450 |
| Yıl | 2010 |
| Kapasite | 0.5CBM |
| Çalışma Saatleri | 3000H |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | KEDİ 307D |
| Sürmek | Dizel motor sürücü |
| Kovanın Kapasitesi | 0.4m3 |
| İşletim ağırlığı | 5000kg |
| İsim | İkinci El Doosan Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | DH220LC-7 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 21400 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,93 ~ 1,0 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 22000 |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Motor modeli | De08tis |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 110 / 1950 |
| Çalışma ağırlığı | 312700 |
|---|---|
| Kova | 1.5 |
| Çalışma Zamanı | 3200h |
| Hareket türü | Paletli ekskavatör |
| Motor | 6 adet serseriler |
| İsim | İkinci El Doosan Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | DX60 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5700 |
| Bom uzunluğu (mm) | 3000 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 1600 |
| İsim | İkinci El Doosan Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | DH225LC-7 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 21500 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |