| Menşe yeri | Çin |
|---|---|
| Marka adı | DOOSAN |
| Model numarası | DH300LC-7 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 2.72 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 46800 |
| Tonaj(Ton) | 49 |
| Motor modeli | Doosan DC13 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 257/1800 |
| Marka | Doosan |
|---|---|
| Model | DH220LC-7 |
| Çalışma ağırlığı (kg) | 21400 |
| Kova kapasitesi (kare) | 0,5-1,18 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Menşe yeri | Kore |
|---|---|
| Marka adı | DOOSAN |
| Model numarası | dh220lc-7 |
| Marka modeli | Caterpillar 320B |
|---|---|
| Motor | 3066T |
| tonaj | 20 tonluk |
| Köken | ABD |
| Çalışma Zamanı | 5400H |
| Marka ve Model | Tırtıl 306D |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.3m3 |
| İşletim ağırlığı | 5800kg |
| Kaynağı | ABD |
| Belirli Hız | 5,5 km/saat |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | ZX60 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5850 |
| Bom uzunluğu (mm) | 3.49 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 1.6 |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | EX200-5 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 98.4/1950 |
| Tırmanılabilirlik (%) | 70/35° |
| Seyir hızı (km/s) | 3,4/5,5 |
| Kova. | Arka çekirdek |
|---|---|
| Amaç | ekskavatör |
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
|---|---|
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |