| Ürün | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| Marka | tırtıl |
| Kaynağı | Japonya Yapımı |
| Model | CAT 320GC |
| Motor modeli | C4.4 Asert |
| Ürün | tırtıl ekskavatör |
|---|---|
| Marka | tırtıl |
| Model | kedi 320d |
| Kaynağı | Japonya |
| Durum | kullanılmış ekskavatör |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20930 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19400 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| Nominal Güç (kW) | 112 |
|---|---|
| Motor modeli | KAT C7.1 |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Model | kedi 320d |
| Kaynağı | Japonya |
| Adı | Kullanılmış Caterpillar 329D kazıcı |
|---|---|
| Model | Cat 329d Ekskavatör |
| Türü | Kullanılmış |
| Maksimum kazma yüksekliği | 3215mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 3105mm |
| Adı | Kullanılmış Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Model | 330bl Caterpillar Ekskavatör |
| Durum | İkinci el |
| Maksimum kazma yüksekliği | 10770mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 8080mm |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20930 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| Adı | Kullanılan tekerlekli ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | Cat 320bl |
| Parça Dışına Genişlik | 3340 mm'de 11 ft |
| Kabinin Tepesine Yükseklik | 3150 mm'de 10.3 ft |
| Yerden Yükseklik | 510 mm'de 1,7 ft |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT315D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 17900 |
| Nominal güç (kw/rpm) | 108(101)/2000 |
| Toplam yer değiştirme (L) | 4.4 |