| Ürün | tırtıl ekskavatör |
|---|---|
| Marka | tırtıl |
| Kaynağı | Japonya |
| Model | KEDİ 320DL |
| Motor modeli | CAT C6.4ACERT |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT336D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 34600 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 8980 |
| Adı | İkinci el Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| Model | CAT336D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 34600 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 8980 |
| Ürün | tırtıl ekskavatör |
|---|---|
| Marka | CAT |
| Kaynağı | Japonya Yapımı |
| Model | KAT 320D2 |
| Motor modeli | KAT C7.1 |
| Adı | Kullanılmış kedi mini kazıcı |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C kazıcı |
| Özellik | Yüksek hız |
| Maksimum kazma yüksekliği | 5780mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 6620 mm |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 32420 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT325D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 29240 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6150 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3750 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 33750 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3200 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Buldozerler |
|---|---|
| modeli | D5K |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 9408 |
| Net güç (kW/rpm) | 71.6 |
| Buldozer bıçak kapasitesi (m3) | 2.09 |
| Model | KEDİ 308E2 |
|---|---|
| Tonaj(Ton) | 8 |
| Marka | tırtıl |
| Motor modeli | Kedi C3.3 |
| Kaynağı | Japonya |