| isim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT330D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 33750 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3200 |
| Marka | tırtıl |
|---|---|
| Model | 325B |
| Motor | 3126B ATAAC dizel motor |
| Ağırlık | 27400kg |
| Ayakkabı numarası | 600 mm |
| Marka | tırtıl |
|---|---|
| Model | 330C |
| Motor | KAT C9 |
| Net Güç | 184 kw |
| İşletim ağırlığı | 33400kg |
| Adı | Doosan mini kazıcı |
|---|---|
| Model | Doosan DH80-7 ekskavatör |
| Hareketli tip | Doosan Tekerlekli Ekskavatör |
| Maksimum kazma yüksekliği | 4395 mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 4020mm |
| Model | kedi 320d |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Marka | tırtıl |
| kova (m3) | 1 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT315D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 17900 |
| Nominal güç (kw/rpm) | 108(101)/2000 |
| Toplam yer değiştirme (L) | 4.4 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT330BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 32420 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3900 |
| İsim | İkinci El Doosan Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | DX60 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5700 |
| Bom uzunluğu (mm) | 3000 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 1600 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20930 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| Adı | İkinci el Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| Model | CAT336D |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 34600 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 8980 |