| İsim | Kullanılmış Tekerlekli Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC120-6 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 12030 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2100 |
| Dönme hızı (rpm) | 11 |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8 m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 110/1800 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 21115 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 6550mm |
| Kovayı kazma gücü. | 132kN |
| Motor | 4D102E |
|---|---|
| Çalışma ağırlığı | 6280kg |
| Kova | 0.28m3 |
| Brüt Güç | 40kw |
| Ayakkabı numarası | 450mm |
| Marka | KEDİ |
|---|---|
| Modeli | 320C |
| Silindir | 6 silindir |
| orijin- li | Japonya |
| Koşul | Herhangi bir hasar yok |
| Adı | D6G İkinci el buldozerler |
|---|---|
| Model | Tırtıl D6G |
| Motor Markası | 2236 |
| Durum | Kullanılmış |
| Motor modeli | 3306 |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | hyundai 215 LC-9 ekskavatörler |
| Yıl | 2009 |
| Maksimum kazma yüksekliği | 9600mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 6670mm |
| Adı | İkinci el Hyundai Kazı makineleri |
|---|---|
| Model | hyundai 215 lc-9 |
| Yıl | 2009 |
| Maksimum kazma yüksekliği | 9600mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 6670mm |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | Doosan DH80-7 ekskavatör |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Maksimum kazma yüksekliği | 4395 mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 4020mm |
| Marka | tırtıl |
|---|---|
| Model | CAT 320CL |
| Tonaj (ton) | 20 |
| kova (m3) | 0.8 |
| Kaynağı | Japonya |
| Marka | tırtıl |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Model | KAT 320C |
| Durum | kullanılmış ekskavatör |
| Tonaj (ton) | 20 |