| İsim | İkinci El Komatsu Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC55MR-2 |
| Nominal güç (kw/rpm) | 28,5/2400 |
| Derecelendirilebilirlik (%) | 70 |
| Seyahat hızı (km/s) | 4.6 |
| Kovanın Kapasitesi | 1.2m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 140/2300 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 29240 kg |
| Motor modeli | CAT C7ACERT |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Kovanın Kapasitesi | 1.2m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 140/2300 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 29240 kg |
| Motor modeli | CAT C7ACERT |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| İsim | İkinci El Komatsu Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC56-7 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5300 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0.055-0.22 |
| Dönme hızı (rpm) | 9 |
| İsim | İkinci El Komatsu Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC300-7 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 31200 |
| Kova kapasitesi (m³) | 1.4 |
| Yürüyüş hızı (km/s) | 3185 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 32420 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Nominal güç (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Yakıt Deposu (L) | 560 |
| Yer Değiştirme (L) | 10.5 |
| Ağırlık Operasyonu | 21 tonaj |
|---|---|
| Motor | CAT 3066 ATAAC |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 110/1800 |
| Yer değiştirme | 6.4 litre |
| Soğutma yolu | su |
| İsim | İkinci El Komatsu Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC400-7 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 41400 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3380 |
| Bom uzunluğu (mm) | 7060 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT330BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 32420 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3900 |