| Marka | Ingersoll Rand |
|---|---|
| Modeli | SD100 |
| Yıl | 2010 |
| Saatler | 1900 s |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka | DYNAPAC |
|---|---|
| Modeli | CA25D |
| Yıl | 2006 |
| Davulda statik ağırlık | 6200kg |
| Tırmanma kabiliyeti | % 65 |
| İsim | Kullanılmış Yol Silindiri |
|---|---|
| Modeli | CA30D |
| Çalışma ağırlığı (kg) | 11-15 ton |
| Titreşim frekansı (Hz) | 33/33 |
| Heyecan verici kuvvet (kN) | 248/121 |
| Makina ağırlığı | 13900kg |
|---|---|
| Motor | Deutz BF6L913 |
| Motor Gücü | 118kW |
| Koşul | Iyi çalışma koşulları |
| renk | Orijinal renk (boyalı değil) |