| Marka | KEDİ |
|---|---|
| modeli | 140H |
| çalışma saatleri | 2800h |
| Lastikler | 17.5x25 |
| Özellik | yağ sızıntısı olmadan |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 140H |
| Çalışma ağırlığı | Toplam 14677kg |
| Garanti | 3 Yıl |
| Hizmet | ücretsiz yeni boya |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Modeli | M5700 |
| Motor | Kubota |
| Beygir gücü | 62hp |
| Fiyat | $5000/set |
| İsim | İkinci El Ingersoll Rand Yol Silindiri |
|---|---|
| modeli | SD100 |
| Çalışma ağırlığı (Kg) | 11-15 ton |
| Titreşim Frekansı (HZ) | 33/33 |
| Heyecan verici kuvvet (kN) | 248/121 |
| İsim | Kullanılmış Yol Silindiri |
|---|---|
| modeli | CA30D |
| Çalışma ağırlığı (Kg) | 11-15 ton |
| Titreşim Frekansı (HZ) | 33/33 |
| Heyecan verici kuvvet (kN) | 248/121 |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 950E |
| Brüt Güç | 159,6 hp 119 kw |
| Deplasman | 7 L'de 427,2 cu |
| Menşe yeri | Japonya |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | WA320-5 |
| motor devri | 2.000 rpm |
| Elektrik sistemi | 24 V |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Modeli | ZWA380-3 |
| Brüt Güç | 187,7 hp 140 kw |
| Deplasman | 7.2 L |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| İsim | Kullanılmış Yol Silindiri |
|---|---|
| Modeli | CA30D |
| Çalışma ağırlığı (kg) | 11-15 ton |
| Titreşim frekansı (Hz) | 33/33 |
| Heyecan verici kuvvet (kN) | 248/121 |
| Çalışma ağırlığı | 17 ton |
|---|---|
| Kova | 3m3 |
| Motor | Wechai |
| Motor Gücü | 162kw |
| Çalışma Zamanı | 870h |