| Model | ZX60 |
|---|---|
| Marka | Hitachi |
| Adı | Hitachi Ekskavatör |
| Doğum yeri | Güney Kore |
| Tonaj (ton) | 6 |
| Marka ve Model | Caterpillar 325D Ekskavatör |
|---|---|
| Yıl | 2011 |
| İşletim ağırlığı | 26000 |
| Kaynağı | ABD |
| Kovanın Kapasitesi | 1.6 |
| Motor Yap | 4D102E |
|---|---|
| Toplam güç | 40kw |
| Deplasman | 3.9L |
| Silindir sayısı | 4 |
| İşletim ağırlığı | 6280kg |
| Marka | Hitachi |
|---|---|
| Model | EX60-5 |
| Ağırlık | 6 ton |
| Garanti | 3 yıl |
| Hizmet | bedava yeni boya |
| Marka | VOLVO |
|---|---|
| Model | EC55BLC |
| Ayakkabı numarası | 400 mm |
| Kovanın Kapasitesi | 0.14M3 |
| İşletim ağırlığı | 5600kg |