| İsim | İkinci El Doosan Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | DX60 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5700 |
| Bom uzunluğu (mm) | 3000 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 1600 |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | EX200-5 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 98.4/1950 |
| Tırmanılabilirlik (%) | 70/35° |
| Seyir hızı (km/s) | 3,4/5,5 |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | Doosan DH80-7 ekskavatör |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Maksimum kazma yüksekliği | 4395 mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 4020mm |
| Kova. | Arka çekirdek |
|---|---|
| Amaç | ekskavatör |
| Motor modeli | Caterpillar C6.4ACERT |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Makina ağırlığı | 6000kg |
|---|---|
| Kova verimi | 0.3m3 |
| Garanti | 2 Yıl |
| Hareket türü | Tekerlek |
| FOB fiyatı | $ 10000- $ 20000 |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | zx120 |
| Çevirme hızı (rpm) | 13.7 |
| Seyir hızı (km/s) | 3,4/5,5 |
| Tırmanılabilirlik (%) | 70/35° |
| Çalışma ağırlığı | 312700 |
|---|---|
| Kova | 1.5 |
| Çalışma Zamanı | 3200h |
| Hareket türü | Paletli ekskavatör |
| Motor | 6 adet serseriler |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | KEDİ 307D |
| Sürmek | Dizel motor sürücü |
| Kovanın Kapasitesi | 0.4m3 |
| İşletim ağırlığı | 5000kg |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | KATO HD450 |
| Yıl | 2010 |
| Kapasite | 0.5CBM |
| Çalışma Saatleri | 3000H |
| Adı | İkinci el kazık makineleri |
|---|---|
| Model | KEDİ 312D |
| Sürmek | Dizel motor sürücü |
| Kovanın Kapasitesi | 0.6m3 |
| İşletim ağırlığı | 12850kg |