| Model | KAT 320C |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Durum | Kullanılmış |
| Motor | KEDİ 3066 |
| İsim | İkinci El Komatsu Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC55MR |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5160 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0,2 |
| Dönme hızı (rpm) | 9 |
| İsim | Kullanılmış Tekerlekli Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC120-6 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 11498.6 |
| Bom uzunluğu (mm) | 4600 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2002 |
| İsim | Kullanılmış Tekerlekli Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC120-6 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 12030 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2100 |
| Dönme hızı (rpm) | 11 |
| Durum | Kullanılmış Kazıcı |
|---|---|
| Motor modeli | KEDİ 3066 |
| Kaynağı | Japonya/ABD |
| Kullanımı | Kullanılmış İnşaat Makineleri |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Adı | Kullanılan Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | Caterpillar E200B |
| Yıl | 2012 |
| Yapmak | CATERPILLAR |
| Çalışma ağırlığı | 20000kg |
| Adı | Kullanılmış Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Model | Caterpillar 330C kazıcı |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| Maksimum kazma yüksekliği | 5780mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 6620 mm |
| Adı | İkinci el Cat Ekskavatör 308B |
|---|---|
| Modeli | Ekskavatör 308B |
| Özelliği | Ağır hizmet |
| MOTOR MODELİ | / 2150 135.5 |
| Net güç | 6.494 L |
| Marka | tırtıl |
|---|---|
| Model | 320D2 |
| Orjinal ülke | Japonya |
| Motor | CAT 3066TA |
| Ağırlık Operasyonu | 20 Ton |
| Marka | tırtıl |
|---|---|
| Model | 320B |
| Yıl | 2003 |
| Saat | 5200 saat |
| Ağırlık | 20 ton |