| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | zx120 |
| Çevirme hızı (rpm) | 13.7 |
| Seyir hızı (km/s) | 3,4/5,5 |
| Tırmanılabilirlik (%) | 70/35° |
| Makina ağırlığı | 6000kg |
|---|---|
| Kova verimi | 0.3m3 |
| Garanti | 2 Yıl |
| Hareket türü | Tekerlek |
| FOB fiyatı | $ 10000- $ 20000 |
| Teslim süresi | 3-5 iş günü |
|---|---|
| Ödeme koşulları | L/c, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Yetenek temini | Ayda 3 adet |
| Menşe yeri | Japonya |
| Marka adı | KOBELCO |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.8 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19400 |
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Motor modeli | Isuzu AA-6bgit |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 109.6/2100 |
| Marka | SHACMAN |
|---|---|
| Motor(BG) | 345 |
| Motor modeli | Cummins ISM11E5 345 |
| Renk | İsteğe bağlı |
| emisyon standardı | euro5 |
| Makinenin çalışma ağırlığı | 31200kg |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 1.4m3 |
| Bumba uzunluğu | 3185mm |
| Motor Modeli | Komatsu SAA6D114E |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 180/1900 |
| Tonaj (ton) | 21 |
|---|---|
| Kova kapasitesi (m3) | 1 |
| Silindir sayısı (adet) | 6 |
| Maksimum kazma yarıçapı (mm) | 9270 |
| Maksimum kazı derinliği (MM) | 5825 |
| Tonaj (ton) | 22 |
|---|---|
| Makine çalışma ağırlığı (kg) | 22840 |
| Kova kapasitesi (m3) | 1 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5850 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3045 |
| Tonaj (ton) | 22 |
|---|---|
| Kova kapasitesi (m3) | 1 |
| MOTOR MODELİ | Komatsu SAA6D102E-2 |
| Silindir sayısı (adet) | 6 |
| Maksimum kazma yarıçapı (mm) | 9270 |
| Adı | Dynapac CA30D yol silindiri |
|---|---|
| Güç | 92kw |
| Seyir hızı | 0-4km / h |
| Statik Doğrusal Basınç | 40 ~ 70kN |
| Koşul | Kullanılan |