| Kovanın kapasitesi (m3) | 3 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 16900 |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 |
| Adlık yük kapasitesi (ton) | 3 |
| Motor modeli | Cummins 6LTAA9.3 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 3 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 16900 |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 |
| Adlık yük kapasitesi (ton) | 3 |
| Motor modeli | Cummins 6LTAA9.3 |
| Marka adı | LIUGONG |
|---|---|
| Modeli | ZL50CN |
| Çalışma ağırlığı | 16,500 kg |
| Standart Kova Boyutu | 3 m3 |
| Çalışma Zamanı | 658h |
| Marka | SDLG |
|---|---|
| Modeli | SDLG 953 |
| Nominal Kepçe Kapasitesi | 3.0m3 |
| Çalışma ağırlığı | 16600kg |
| Ambalaj bilgileri | 40HG Konteyner |
| Marka | KEDİ |
|---|---|
| Modeli | 966G |
| Kova | 3m3 |
| Çalışma ağırlığı | 22750kg |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| Marka | SDLG |
|---|---|
| Modeli | SDLG 953 |
| Çalışma ağırlığı | 16600kg |
| Nominal Kepçe Kapasitesi | 3.0m3 |
| Ambalaj bilgileri | Çıplak |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 3 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 16900 |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 |
| Adlık yük kapasitesi (ton) | 3 |
| Motor modeli | Cummins 6LTAA9.3 |
| Adı | İkinci el Hitachi kazıcı |
|---|---|
| Model | Hitachi EX60-1 ekskavatör |
| Maksimum kazma yüksekliği | 2156mm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 2145mm |
| Maksimum Kazma Yarıçapı | 2013mm |