| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,22 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5795 |
| Tonaj(Ton) | 6 |
| Motor modeli | Caterpillar C2.6 DLturbo |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 41.5 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.2 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 5775 |
| Tonaj(Ton) | 6 |
| Motor modeli | Tırtıl 4M40 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 41 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.31 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 6800 |
| Tonaj(Ton) | 7 |
| Motor modeli | Caterpillar C2.6 DI Turbo |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 43 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.5 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 12030 |
| Tonaj(Ton) | 12 |
| Motor modeli | Komatsu SAA4d95le-3 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 64/2200 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 1 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 22840 |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Motor modeli | Komatsu SAA6d102e-2 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 125/2100 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 1.8-3.11 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 46285 |
| Tonaj(Ton) | 49 |
| Motor modeli | Caterpillar C13 ACERT |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 283 |
| Marka | Hitachi |
|---|---|
| Model | EX200-5 |
| Motor modeli | Isuzu ISUZU A-6BG1T |
| Yer Değiştirme (L) | 6.5 |
| Silindir sayısı | 6 |
| Kovanın Kapasitesi | 1,1 milyon³ |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 125.3/2000 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 25900 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 7090 mm |
| Motor modeli | Tırtıl 3116TA |
| Marka | CAT |
|---|---|
| Model | 308D |
| Ağırlık Operasyonu | 7850kg |
| Kovanın Kapasitesi | 0,3 m³ |
| Motor | 4dk40tl |
| Kovanın Kapasitesi | 1,1 milyon³ |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 125.3/2000 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 25900 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 7090 mm |
| Motor modeli | Tırtıl 3116TA |