| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Yıl | 2000 |
| Saat | 5185 saat |
| Ağırlık | 20.3 ton |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.8 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20253 |
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Motor modeli | Komatsu SAA6d102e-2 |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 107 |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Motor TipiE | Komatsu Komatsu S6D102 |
| Çalışma ağırlığı (kg) | 19180 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5700 |
| Marka | KOBELCO |
|---|---|
| Model | SK200-8 |
| Motor | Hino J05E Seviye III |
| Ağırlık Operasyonu | 20 Ton |
| Kova. | 0.9M3 |
| Marka | Komatsu |
|---|---|
| Model | PC200-6 |
| Yıl | 2004 |
| Ağırlık | 20 ton |
| Renk | Orijinal Boya |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.8 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 20600 |
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Motor modeli | Hino J05e |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 114/2000 |
| İsim | Kullanılmış Hitachi Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | EX200-5 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 18824.1 |
| Kova kapasitesi (m³) | 0,8 |
| Tonaj (ton) | 20 |
| İz ayakkabısı genişliği ((mm) | 600 |
|---|---|
| Orijinal | Japonya Yapımı |
| Soğutma | su |
| Makine Ağırlığı (kg) | 19400 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.92 |
| Kovanın Kapasitesi | 0.8 m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 110/1800 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 21115 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 6550mm |
| Kovayı kazma gücü. | 132kN |
| Kovanın Kapasitesi | 1m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 103/2000 kW/dev/dak |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 20930 kilo |
| Maksimum kazı derinliği | 6710 mm |
| Kovayı kazma gücü. | 104.1 kN |