| İsimlendirilmiş yük (ton) | 5-6 |
|---|---|
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 6000 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19800 |
| Maksimum boşaltma yüksekliği (mm) | 3270 |
| İndirme mesafesi (mm) | 1070 |
| Marka | SHACMAN |
|---|---|
| Model | WP10.340E22+PTO |
| Brüt araç ağırlığı | ≤ 50 ton |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Dingil açıklığı | 3775+1400 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 2,5~4,5 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 17000~17250 |
| Adlık yük kapasitesi (ton) | 6'dan fazla |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 162 |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 |
| Marka | SHACMAN |
|---|---|
| Model | WP10.340E22+PTO |
| Brüt araç ağırlığı | ≤ 50 ton |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Dingil açıklığı | 3775+1400 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0,93 ~ 1,0 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 22000 |
| Tonaj(Ton) | 22 |
| Motor modeli | De08tis |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 110 / 1950 |
| Kovanın kapasitesi (m3) | 1 |
|---|---|
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 3750/3770 |
| Marka | vaşak |
| Model | S300 |
| Yük kapasitesi (ton) | 1'in üstünde |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Nominal güç (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Yakıt Deposu (L) | 560 |
| Yer Değiştirme (L) | 10.5 |
| Adı | Caterpillar 320cl Ekskavatör |
|---|---|
| Model | 320cl Kedi Ekskavatör |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| İşletim ağırlığı | 20000kg |
| Kovanın Kapasitesi | 1,0 metreküp |
| Adı | Kullanılmış Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Model | Caterpillar 320cl Ekskavatör |
| Hareketli tip | Sürünen kazıcı |
| İşletim ağırlığı | 20000kg |
| Kovanın Kapasitesi | 1,0 metreküp |
| Adı | Kullanılan Cat Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | Caterpillar E200B |
| Yıl | 2012 |
| Yapmak | CATERPILLAR |
| Çalışma ağırlığı | 20000kg |