| İsim | İkinci El Komatsu Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | PC300-7 |
| Seyahat hızı (km/s) | 3,2/4,5/5,5 |
| Çevirme hızı (rpm) | 9.5 |
| Derecelendirilebilirlik (%) | 70/35° |
| İsim | Kullanılmış Kobelco Ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | SK75-8 |
| Slewing speed (rpm) | 11.5 |
| Seyir hızı (km/s) | 5,3/2,8 |
| Tırmanılabilirlik (%) | 70 |
| İsim | İkinci el DH55 ekskavatör |
|---|---|
| Modeli | DH55 |
| Çevirme hızı (rpm) | 2200 |
| Seyir hızı (km/s) | 2.4-3.8 |
| Bucket digging force (kN) | 31.4 |
| Marka | CATERPILLAR |
|---|---|
| Modeli | 320BL |
| Koşul | Kullanılmış, koşulu iyi durumda |
| Motor | 3066T |
| Beygir gücü | 134 |
| İsim | Kullanılmış SDLG yükleyici |
|---|---|
| modeli | LG956L |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 17000~17250 Kg |
| Nominal yük kapasitesi (kg) | 5000 KG |
| Kova kapasitesi (m³) | 2,5~4,5 m3 |
| Maksimum Uzatılmış Uzunluk | 1400 mm |
|---|---|
| Genişlik (parça) | 310mm |
| Yükseklik (kabin) | 305 mm |
| Ağırlık | 26 - 35 kg |
| Siper derinliği | 520 mm |
| isim | Kullanılmış Caterpillar yükleyici |
|---|---|
| modeli | CAT246C |
| Nominal yük (Kg) | 975 |
| Devrilme yükü (kg) | 1950 |
| Makine Ağırlığı (kg) | 3348 |
| İsim | Kullanılmış Tekerlekli Greyder |
|---|---|
| modeli | GR180 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 3200 |
| Nominal güç (kw/rpm) | 138/2200-140/2300 |
| Tonaj (ton) | 15 |
| Ürün | tırtıl ekskavatör |
|---|---|
| Marka | CAT |
| Kaynağı | Japonya Yapımı |
| Model | KAT 320D2 |
| Motor modeli | KAT C7.1 |
| Makinenin çalışma ağırlığı | 31200kg |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 1.4m3 |
| Bumba uzunluğu | 3185mm |
| Motor Modeli | Komatsu SAA6D114E |
| Anma gücü (Kw/rpm) | 180/1900 |