| Kovanın Kapasitesi | 0.8 m3 |
|---|---|
| İsimlendirilmiş güç | 110/1800 kW/rpm |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı | 21115 kg |
| Maksimum kazı derinliği | 6550mm |
| Kovayı kazma gücü. | 132kN |
| Türü | Sürünen kazıcı |
|---|---|
| Kovanın kapasitesi (m3) | 0.8 |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19900 |
| Tonaj(Ton) | 20 |
| Motor modeli | Komatsu SAA6d107e-1 |
| Model | kedi 320d |
|---|---|
| Kaynağı | Japonya |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Marka | tırtıl |
| kova (m3) | 1 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 19400 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |
| Durum | kullanılmış ekskavatör |
|---|---|
| Motor modeli | CAT 3066ATAAC |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Kaynağı | Japonya |
| Model | CAT 320CL |
| Nominal Güç (kW) | 112 |
|---|---|
| Motor modeli | KAT C7.1 |
| Tonaj (ton) | 20 |
| Model | kedi 320d |
| Kaynağı | Japonya |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT330BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 32420 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 32420 |
| Bom uzunluğu (mm) | 6500 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 3900 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | kedi 330BL |
| Nominal güç (kw/rpm) | 165.5/1800 |
| Yakıt Deposu (L) | 560 |
| Yer Değiştirme (L) | 10.5 |
| İsim | Kullanılmış Caterpillar Ekskavatör |
|---|---|
| modeli | CAT320C |
| Tüm makinenin çalışma ağırlığı (kg) | 21115 |
| Bom uzunluğu (mm) | 5680 |
| Çubuk uzunluğu (mm) | 2900 |